Все товары ROSA - купить, цены, каталог ROSA | Интернет-магазин AKVAREL
user
card
AKVAREL Интернет-магазин канцелярских товаров
bag
UA
RU
ROSA
Возврат к списку

ROSA

Уточните категорию:
Фильтр по параметрам
Ваша цена
Торговая марка
Размер
Размер рамки
Размер планки
Длина планки
Размер фетра
Техника
Тематика
Тип печати
Количество цветов
Форма
Особенности
Раздел
Количество
Материал ворса
Форма кисти
Размер кисти
Тип
Зернистость
Грунт
Материал
Размер холста
Размер планшета
Формат
Плотность
Объем/вес
Количество листов
Сортировать по:
Показать по:
Вид каталога:
ROSA - провідний український виробник професійних матеріалів для живопису, товарів для хобі і декору, творець креативних наборів для творчості для новачків, які хочуть приєднатися до мистецтва.
Наша історія - 20 років досвіду виробництва художніх матеріалів. Продуктами бренду ROSA користуються художники України, а також художники з багатьох куточків світу, так як вже більше 15 років ми експортуємо їх в Болгарії, Великобританії, Вірменії, Греції, Грузії, Естонії, Казахстану, Молдови, Німеччини, Норвегії, Росії, Румунії, Словаччини , Словенію, США, Францію.
Для створення і вдосконалення продуктів ми вивчаємо потреби споживачів, зворотний зв'язок від наших партнерів, тенденції ринку, беремо участь в світових і вітчизняних виставках. Кваліфіковані працівники, власна лабораторія, нові технології, високотехнологічне обладнання, використання якісної сировини і натуральних матеріалів - дають нам можливість створювати і розвивати продукти відповідно тенденціям ринку, відповідати і перевищувати очікування споживачів. Багаторічні традиції і новаторські рішення, увага до кожної деталі і сміливість ідей об'єднані в компанії ROSA для виготовлення продукції, яка відповідатиме найвищим вимогам.

AKVARELWORKSHOP


Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
123
Заполните данные для заказа
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену