Кращі книги для раннього розвитку дітей
 • (068) 400 85 08
  (066) 032 99 79
  Заказать звонок
  Заказать звонок

  Ваше сообщение

  Ваш телефон
  Ваш телефон*
  Ваше имя
  Ваше имя

  * - обязательные поля

  Сообщение отправлено
  Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
  Закрыть окно
  Выходные: сб-вс
 • Избранное Нет товаров
 • Регистрация Бонусных карт
 • Моя корзина 0 В корзине пусто

Кращі книги для раннього розвитку дітей

Кращі книги для раннього розвитку дітей

Значення книжок в гармонійному розвитку дітей важко переоцінити. І чим раніше ви почнете знайомити своїх дітей з книгами, читати їх разом з ними, тим більша ймовірність того, що ваша дитина, коли виросте, стане гармонійно розвиненою особистістю з широким кругозором. «Діти стають читачами на колінах своїх батьків», - говорила дитяча письменниця і видавець Емілі Бухвальд. Тому почитати читати книги дитині потрібно вже в перший рік його життя, коли вона тільки починає говорити. Навіть у такому віці дитина чує вашу мову, розрізняє емоції та інтонації, запам'ятовує слова, відповідно поповнюючи свій словниковий запас.

Кращі навчальні книги для найменших можуть істотно полегшити дітям процес запам'ятовування букв і цифр, розвинути їх фантазію та уяву.

Крім того у дитини що прив'язалася до книг в самому ранньому дитинстві і для якої читання стане улюбленим заняттям, буде менше шансів у майбутньому потрапити в залежність від різних електронних гаджетів та комп'ютерних іграшок.

Наш магазин може запропонувати на вибір різноманітні книги для найменших, які розвивають пам’ять та увагу, здатні ознайомити вашого малюка з навколишнім світом, швидко навчити його читати та рахувати.

В першу чергу пропонуємо вам звернути увагу на продукцію видавництва «УЛА», що вже багато років друкує кращі книги для малюків на українській мові.

Кращі книги для раннього розвитку дітей

Дитячу бібліотеку у вашому домі рекомендуємо починати збирати з серії книжок «Я вчуся з наліпками», вивчення та читання яких перетвориться в поєднання навчання та гри. Навіть назви книжок прямо вказують на те, чому вони можуть навчити вашого малюка: «Пам'ять та увага», «Лічба», «Мозаїка», «Логіка», «Кольори», «Букви», «Доповни малюнок» За допомогою цих книжок діти, виконуючи цікаві завдання, значно швидше вивчають букви алфавіту, знайомляться з цифрами, назвами тварин і квітів, розвивають логічне мислення, тренують пам'ять і увагу. А крім того, за допомогою кольорових наклейок – розвивають дрібну моторику рук. Це, безумовно, кращі книжки для самих маленьких діточок.

Книжки серії «Розумне малятко» («У лісі», «На фермі», «Комашки») орієнтовані на те, щоб в невимушеній формі ознайомити дітей зі свійськими та дикими тваринами, які живуть в лісі, у морі, та в джунглях. Працюючи з книгам, та виконуючи різноманітні цікаві завдання малюк, навчиться малювати прості лінії, клеїти наклейки, познайомиться з навколишнім світом, дізнається нові слова.

Судячи з назви, не складно здогадатися, чому можуть навчити дітей книжечки серії «ЧИ-ТА-Є-МО. КЛЕЇМО. МАЛЮЄМО» (Розумний жирафчик», «Прудке зайченя» та ін.). Спеціальні завдання в ігровій формі навчать дітей логічно мислити, розфарбовувати малюнки, читати по складах, робити аплікації, проводити прямі та приводити пунктирні лінії.

До речі дуже багато дитячих розвиваючих книжок присвячені самим різноманітним тваринам. Це зовсім не випадково та обумовлено тим, що психологи та вчені вже давно зауважують, що тварини завжди викликають позитивні емоції. Діти сприймають домашніх тварин, як рівних членів сім'ї, а диких тварин, як добрих сусідів. Тому, коли ви обираєте книжки для дітей, пріорітет віддавайте тим, в яких є великі та яскраві малюнки тварин, птиць, риб та комах.

Кращі книги для раннього розвитку дітей

Якщо ви сумніваєтеся, яка книжка найкраще підійде для вашої дитини, то зверніться за допомогою до серії «Школа розумняток», яка складається з видань спрямованих на розвиток конкретних здібностей дітей певного віку («Цифри та форми 2-3 роки» «Розумні букви 2-3 роки», «Розумні букви 3-4 роки», «Розумні букви 4-5 роки», «Цікаве малювання 2-3 роки», «Задачки для разумняток 3-4 роки» та ін.). Книжки цієї серії призначені для комплексного розвитку малюків та ефективної підготовки їх до школи, починаючи з самого раннього віку.

Також в нашому магазині є розвиваюча дитяча література російською мовю. Зокрема чимало схвальних відгуків наших клієнтів отримали книжки «Развивающие наклейки. Умные задания. Дикие животные», «Развивающие наклейки. Умные задания. Домашние животные», «Развивающие наклейки. Умные задания. Веселый транспорт», «Развивающие наклейки. Умные задания. Герои сказок», що входять до серії «Большая книга» видавництва «БАО».

Вернуться к списку
Смотрите также
Як правильно обрати шкільний рюкзак для першокласника

Збираючи свою дитину в перший клас, батькам майбутнього школяра особливу увагу слід приділити вибору шкільного рюкзака. Повірте, якщо ви придбаєте зошити з не найкращою якістю паперу або клей, що не склеює поверхні (і таке буває, якщо купувати дешевий товар), це не так страшно, як вибрати шкільний рюкзак, який не підійде вашому хлопчику, або дівчинці. Якщо ваша дитина буде ходити до школи з незручним, неякісним рюкзаком, це не тільки принесе їй багато незручностей, але може згубно позначитися на здоров'ї, зокрема - призвести до викривлення хребта.

Подробнее
Як відкрити свій магазин і заробляти на рукоділлі?

Якщо ви захоплюєтеся виготовленням різних виробів, вишиванням, в'язанням або більш сучасними скрапбукінгом, ембоссінга, кардмейкінга, то в певних момент можете задуматися над тим, як заробляти рукоділлям. Думка ця цілком здорова, так як зараз вироби ручної роботи є своєрідним трендом в багатьох областях: їх цінують і прості користувачі, і досвідчені дизайнери одягу і приміщень. Тому, доклавши трохи зусиль і проявивши винахідливість, ви можете ваше хобі перетворити на прибутковий бізнес.

Подробнее
ТОП-10 самых полезных сказок для детей

Самые популярные детские сказки, не стоит рассматривать только как развлекательную литературу. Лучшие сказки мира, список которых мы приведем ниже, могут оказать родителям большую помощь в воспитании их детей, расширению их кругозора, формированию их мировоззрения.

Подробнее


Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
Заполните данные для заказа
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену